Przyjazd
Wyjazd

Oświadczenie

  1. Strona główna
  2. Oświadczenie

Oświadczenie

 

W związku z  rozpowszechnianiem informacji  jakoby Hotel Sabała w Zakopanem świadczył usługi hotelarskie wbrew obowiązującym przepisom oświadczamy co następuje:

        Prowadzony przez nas hotel nie świadczył i nie świadczy usług hotelarskich w sposób sprzeczny z przepisami Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 26.11.2020 „W sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii”. Prowadzona przez nas działalność dotyczy wyłącznie osób wymienionych w § 10 ust. 2 pkt 2 lit. a), b), c) i d) wyżej wymienionego rozporządzenia.

        W związku z tym udzielane przez nas informacje dotyczące wynajęcia pokoi ograniczają się zawsze do wskazania katalogu osób wymienionych w tym przepisie. Jednocześnie nasi potencjalni klienci są informowani, jakie warunki muszą być spełnione, aby ich obecność w hotelu była prawnie dopuszczalna. W każdym wypadku wymagamy więc, aby potencjalny gość hotelowy wskazał podstawę swojego pobytu i uzasadnił, że należy do kręgu osób, które uprawnione są, w myśl cytowanych przepisów, do korzystania z naszych usług. 

       Rozpowszechnianie więc informacji o odmiennej treści traktujemy jako próbę dyskwalifikowania działalności hotelu i osób jego właścicieli wyłącznie w oparciu o jednostronną ocenę i wyrwane z kontekstu wypowiedzi naszych pracowników.

W naszej dotychczasowej działalności nigdy nie było sytuacji, w której postępowalibyśmy niezgodnie z obowiązującymi przepisami i taki też sposób działania zamierzamy kontynuować w przyszłości.

        Reprezentując zatem wyżej przedstawione stanowisko bylibyśmy wdzięczni za sprostowanie dotychczasowych informacji, będących w naszym odczuciu efektem - w co głęboko wierzymy - nieporozumienia.

     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Zarząd Hotelu Sabała

 

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

HOTEL SABAŁA
ul. Krupówki 11, 34-500 Zakopane

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij