Przyjazd
Wyjazd

 

Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu nasz hotel "Sabała", który znajduje się w centrum Zakopanego, przy najsłynniejszym deptaku – KRUPÓWKACH.

Szanowni Państwo, 

Od dnia 08.12.2020 do odwołania,  hotel pozostaje zamknięty.

 Wizja lokalna przeprowadzona w dniu 12.12.2020 w obecności przedstawiciela Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zakopanem wraz z Policją, nie wykazały żadnych uchybień związanych z przyjmowaniem gości służbowo do hotelu.

 

Zapraszamy do kontaktu mailowego na:  recepcja@sabala.zakopane.pl 

 

 

 

Oświadczenie
 
W związku z  rozpowszechnianiem informacji  jakoby Hotel Sabała w Zakopanem świadczył usługi hotelarskie wbrew obowiązującym przepisom oświadczamy co następuje:
                    Prowadzony przez nas hotel nie świadczył i nie świadczy usług hotelarskich w sposób sprzeczny z przepisami Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 26.11.2020 „W sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii”. Prowadzona przez nas działalność dotyczy wyłącznie osób wymienionych w § 10 ust. 2 pkt 2 lit. a), b), c) i d) wyżej wymienionego rozporządzenia.
W związku z tym udzielane przez nas informacje dotyczące wynajęcia pokoi ograniczają się zawsze do wskazania katalogu osób wymienionych w tym przepisie. Jednocześnie nasi potencjalni klienci są informowani jakie warunki muszą być spełnione, aby ich obecność w hotelu była prawnie dopuszczalna. W każdym wypadku wymagamy więc aby potencjalny gość hotelowy wskazał podstawę swojego pobytu i uzasadnił, że należy do kręgu osób którzy uprawnieni są w myśl cytowanych przepisów do korzystania z naszych usług. 
Rozpowszechnianie więc  informacji o odmiennej treści traktujemy jako próbę dyskwalifikowania działalności hotelu i osób jego właścicieli wyłącznie w oparciu o jednostronnie oceniane i wyrwane z kontekstu wypowiedzi naszych pracowników.
W dotychczasowej naszej działalności nigdy nie było sytuacji, w której postępowalibyśmy niezgodnie z obowiązującymi przepisami i taki też sposób działania zamierzamy kontynuować w przyszłości.
                Reprezentując zatem wyżej przedstawione stanowisko bylibyśmy wdzięczni za sprostowanie dotychczasowych informacji będących w naszym odczuciu efektem- w co głęboko wierzymy- nieporozumienia.
     
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    Zarząd Hotelu Sabała
 

 

 

 

Fachowa, profesjonalna obsługa, doskonała restauracja, dźwięki kapeli góralskiej, jedyne w swoim rodzaju potrawy kuchni regionalnej i wyjątkowa atmosfera, zapewni Gościom niezapomniane chwile.

Najistotniejszą jednak cechą wyróżniającą nas spośród wszystkich obiektów w Zakopanem, są pokoje hotelowe, urządzone w stylu regionalnym, wyposażone w meble wykonane z litego drewna oraz konserwowane naturalnymi woskami pszczelimi. Pokoje te posiadają w swoim wystroju oryginalne fragmenty ponad stuletnich belek i sosrębów.

Hotel może pomieścić 65 osób w 32 komfortowo wyposażonych pokojach.

Hotel jest obiektem zabytkowym, dlatego nie posiada windy.

Dewizą obecnych właścicieli oraz personelu ”Sabały” jest kontynuacja tradycji hotelu – pensjonatu "Staszeczkówka", który swoją działalność rozpoczął w 1897 roku.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sabała, B. Gut-Mostowy, M. Furman, Sp. Jawna

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy

Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

HOTEL SABAŁA
ul. Krupówki 11, 34-500 Zakopane

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij