Arrival
Departure

Bon turystyczny

  1. Home page
  2. Bon turystyczny

Bon turystyczny

Hotel Sabała przystąpił do programu Polski Bon Turystyczny 500+. Bonem można uregulować należności za pobyt, w którym uczestniczy dziecko. Jeśli pobyt realizowany będzie bez dziecka, jego kosztów nie rozliczycie Państwo u nas bonem. Bonem można uregulować należność za pobyt rodziny nawet jeśli w ramach oferty dzieci przebywały w hotelu nieodpłatnie. Bon jest formą rozliczenia bezgotówkowego. Aby skutecznie skorzystać z bonu należy:

1. Zarejestrować się w PUE ZUS (posiadać indywidualne konto) i aktywować Polski Bon Turystyczny. Na podany tam adres mailowy i SMS Gość otrzyma 16-cyfrowy kod, który posłuży recepcjoniście do rozliczenia Państwa pobytu bonem.

2. Hotel rozlicza należności bonem tylko za rezerwacje dokonane bezpośrednio w hotelu (telefonicznie, mailowo, lub za pośrednictwem systemu hotelowego rezerwacji on-line: https://sabala.zakopane.pl.

3. Podczas zameldowania recepcjonistka poprosi o 16 cyfrowy kod a następnie posłuży się nim blokując określoną wartość środków na poczet pobytu na platformie ZUS. Działanie recepcjonistki będzie wymagało uwierzytelnienia, dlatego otrzymacie Państwo SMS oraz mail z kodem PIN, który potrzebujemy do dokończenia blokady środków na Państwa koncie na poczet realizowanej u nas rezerwacji. W tym procesie niezbędnym jest, byście mieli Państwo dostęp do telefonu lub skrzynki mailowej, które wskazaliście Państwo w PUE ZUS.

4. Pozostałą część należności z tytułu rezerwacji opłacacie Państwo kartą lub gotówką. W związku z tym, że pobyt jest co do zasady realizowany na rzecz dziecka nie może być jednocześnie pobytem biznesowym, dlatego na pozostałą część płatności recepcjonistka nie wystawi faktury na firmę.

Location

in a unique area

HOTEL SABAŁA
ul. Krupówki 11, 34-500 Zakopane

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close