HOTEL SABAŁA

Kasprowy wierch

O hotelu

Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia

w hotelu Sabała w centrum Zakopanego. 

 

Serdecznie zapraszamy do spędzenia tych wyjątkowych Świąt w naszym Hotelu. Zapewniamy świąteczną atmosferę, wyjątkowe menu wigilijne i  kolędowanie z kapelą góralską. Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w Hotelu Sabała był niezapomnianym przeżyciem.

Oferujemy pobyt na minimum 3 doby hotelowe w budynku bez łącznika, który jest oddalony o 10 metrów, skąd goście są proszeni o przechodzenie na zewnątrz między budynkami do głównego, w którym mieści się recepcja hotelowa, restauracja oraz rekreacja (basen, sauna, SPA i solarium). 

* w pokoju 1-os w cenie od 945 zł BB/ 3 doby 
* w pokoju 2-os w cenie od 1'296 zł BB / 3 doby 

 

Cena pakietu zawiera:

* pobyt w pokoju 2-os. i 1-os.

* śniadanie w formie bufetu szwedzkiego

* korzystanie z basenu bez limitu 

* korzystanie z sauny bez limitu, 

* obsługa bagażowa. 

Kolacja wigilijna jest dodatkowo płatna w cenie dla gości hotelowych 250 zł / 1 osobę dorosłą, 140 zł / dzieci do lat 12-stu i 40 zł za dzieci do lat 3-ech. 
Zapraszamy do zapoznania się z menu wigilijnym w  zakładce: Karczma: Wigilia 2017 

 

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny 18 20 150 92 lub mailowy recepcja@sabala.zakopane.pl 

 

 

 

Z przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu nasz hotel'Sabała", który znajduje się w centrum Zakopanego, przy najsłynniejszym deptaku – KRUPÓWKACH.

Fachowa, profesjonalna obsługa, doskonała restauracja, dźwięki kapeli góralskiej, jedyne w swoim rodzaju potrawy kuchni regionalnej i wyjątkowa atmosfera, zapewni Gościom niezapomniane chwile.

Najistotniejszą jednak cechą wyróżniającą nas spośród wszystkich obiektów w Zakopanem, są pokoje hotelowe, urządzone w stylu regionalnym, wyposażone w meble wykonane z litego drewna oraz konserwowane naturalnymi woskami pszczelimi. Pokoje te posiadają w swoim wystroju oryginalne fragmenty ponad stuletnich belek i sosrębów.

Hotel może pomieścić 110 osób w 51 komfortowo wyposażonych pokojach.

Hotel jest obiektem zabytkowym, dlatego nie posiada windy.

Dewizą obecnych właścicieli oraz personelu ”Sabały” jest kontynuacja tradycji hotelu – pensjonatu, który swoją działalność rozpoczął w 1897 roku.

Powrót »

Historia i 100-letnie tradycje

od 1898 roku

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij